top of page

Hipnoterapia

    Tym co mnie wyróżnia jest to, że prowadzę psychoterapię korzystając także z hipnozy ericksonowskiej. To bardzo skuteczna technika pozwalająca niwelować lęk i napięcie, wprowadzająca stan głębokiego rozluźnienia i relaksu oraz wspierająca proces wprowadzania zmian. Pomaga w przypadku terapii ukierunkowanej na rozwój osobowości, pozwala dotrzeć do zasobów Pacjenta.
      Pracuję hipnozą w przypadku zaburzeń odżywiania, pomagam w trakcie diety mającej na celu ustabilizowanie zdrowych nawyków żywieniowych i masy ciała. Hipnoza eriksonowska jest bardzo skuteczna w przypadku pracy nad wprowadzaniem zmian w sposobie funkcjonowania Pacjenta, w niesatysfakcjonujących związkach i relacjach.

      Hipnoza to wspaniała technika przygotowująca do  narodzin dziecka. Pozwala sięgnąć do wewnętrznych zasobów i energii, tak potrzebnych podczas porodu. Pracuję z użyciem hipnozy w pracy z lękiem u ciężarnych oraz podczas przygotowania do rozwiązania i nowej życiowej roli, jaką jest stawanie się Mamą.

    Korzystając z hipnozy wspieram wychodzenie z uzależnień i dysfunkcjonalnych lub toksycznych relacji. Pomagam w przypadku lęku społecznego, problemów z wystąpieniami publicznymi i tymi sytuacjami, w których  Pacjent odczuwa lęk w kontakcie z innymi.

Skuteczność hipozy ericksonowskiej w łagodzeniu i eliminowaniu objawów została potwierdzona w przypadku wielu zaburzeń psychicznych, są to m.in.

Zaburzenia lękowe

Zaburzenia psychosomatyczne

Depresja

Uzależnienia

Zaburzenia odżywiania

Kryzysy i żałoba

Zapraszam na spotkanie. W zaciszu mojego gabinetu będziemy pracować we wspierającej atmosferze. Pracuję w oparciu o najskuteczniejsze techniki hipnoterapeutyczne.

gorajka (912)-Edit.jpg
bottom of page