Hipnoterapia

    Tym co mnie wyróżnia jest to, że prowadzę psychoterapię korzystając także z hipnozy ericksonowskiej. To bardzo skuteczna technika pozwalająca niwelować lęk i napięcie, wprowadzająca stan głębokiego rozluźnienia i relaksu oraz wspierająca proces wprowadzania zmian. Pomaga w przypadku terapii ukierunkowanej na rozwój osobowości, pozwala dotrzeć do zasobów Pacjenta.
      Pracuję hipnozą w przypadku zaburzeń odżywiania, pomagam w trakcie diety mającej na celu ustabilizowanie zdrowych nawyków żywieniowych i masy ciała. Hipnoza eriksonowska jest bardzo skuteczna w przypadku pracy nad wprowadzaniem zmian w sposobie funkcjonowania Pacjenta, w niesatysfakcjonujących związkach i relacjach.

      Hipnoza to wspaniała technika przygotowująca do  narodzin dziecka. Pozwala sięgnąć do wewnętrznych zasobów i energii, tak potrzebnych podczas porodu. Pracuję z użyciem hipnozy w pracy z lękiem u ciężarnych oraz podczas przygotowania do rozwiązania i nowej życiowej roli, jaką jest stawanie się Mamą.

    Korzystając z hipnozy wspieram wychodzenie z uzależnień i dysfunkcjonalnych lub toksycznych relacji. Pomagam w przypadku lęku społecznego, problemów z wystąpieniami publicznymi i tymi sytuacjami, w których  Pacjent odczuwa lęk w kontakcie z innymi.

Skuteczność hipozy ericksonowskiej w łagodzeniu i eliminowaniu objawów została potwierdzona w przypadku wielu zaburzeń psychicznych, są to m.in.

Zaburzenia lękowe

Zaburzenia psychosomatyczne

Depresja

Uzależnienia

Zaburzenia odżywiania

Kryzysy i żałoba

Zapraszam na spotkanie. W zaciszu mojego gabinetu będziemy pracować we wspierającej atmosferze. Pracuję w oparciu o najskuteczniejsze techniki hipnoterapeutyczne.

Napisz wiadomość lub umów się mailowo

Email: joanna.r.polinska@gmail.com

Phone: +48 501 204 609

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 (RODO), informuję, że dbam o bezpieczeństwo danych moich Klientów zgodnie z informacjami zawartymi w polityce prywatności firmy Art of Answers Joanna Polińska.  

        

Zdjęcia Joanny Polińskiej widoczne na stronie zostały wykonane przez Górajka Foto Studio. Autorką zdjęć przyrody jest Joanna Regina Polińska.
 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości informacji, zdjęć, grafik, kodów html i innych zawartych na stronie joannapolinska.pl w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej bez zgody autora zabronione.